Skip to main content

Okulumuzun 1985 yılında başlayan anlamlı yolculuğunda bu emaneti ilk omuzlayan kıymetli büyüklerimize vefamızı göstermek amacıyla buluştuğumuz, Kartal Dernek tarafından düzenlenen “Dünden Bugüne Yansımalar” Programı 12 Ocak Perşembe günü okulumuz konferans salonunda gerçekleşti.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Kartal Dernek Başkan Yardımcısı Bülent Onat, Kartal Eğitim Vakfı Başkanı Melih Ecertaş ve Okul Müdürü Özkan Öztürk’ün açılış konuşmaları ile programımıza başladık. Kaydını merhum velimiz Ali Kaya’nın yaptığı, oğlu Ahmet Kaya tarafından da okula ve derneğimize hediye edilen; Beykoz 87-88 kapanış,88-89 açılış ve 91’deki Kartal ek pansiyon temel atma törenlerine ait büyüklerimizin ve öğrencilerin konuşmalarını içeren video kayıtlarını izledik.

Programa teşrif eden kıymetli büyüklerimiz; Mehmet DEDE (Kurucu Müdür), Feyzullah KIYIKLIK (Okul Aile Birliği İlk Başkanı), İsmail KAYA (Okul Derneği YK Üyesi), Mehmet İPŞİRLİ (Okul Aile Birliği Üyesi) ve Merhum büyüklerimiz; Okul Derneği Başkanları Hacı İsmail KASAROĞLU, Abdullah SARIMERMER, Okul Derneği ve Okul Aile Birliği Yönetim Üyeleri Mehmet ÇAKIR, Musa BAYRAM, Hasan ERKUT, Ali KAYA ve Abdülkadir HAYMANALI adına ise çocuklarına teşekkür plaketi ve çiçeklerimizi takdim ettik. Program esnasında değerli hocalarımız Ferhan ve Fatma Hanım’ın çiçek takdimi ile de Kurucu Müdürümüz Mehmet DEDE’nin eşi Emine Hanımefendi’ye öğrencilerimiz üzerindeki tüm emekleri için teşekkürlerimizi sunduk.

Programa teşriflerinden dolayı kıymetli büyüklerimize, Kartal Dernek Başkanımız Mahmut Kayacık ve yönetimine, Kartal Eğitim Vakfı Başkanı Melih Ecertaş’a, ÖNDER Başkanı Abdullah Ceylan’a, Kartal AİHL Okul Müdürümüz Dr. Özkan Öztürk’e, değerli hocalarımıza, tüm mezun ve mensuplarımıza teşekkür ederiz.