A KAMPÜSÜ

Erkek öğrencilerimizin eğitim gördüğü alanımızdır. Bu kampüste müdür, müdür başyardımcısı, erkeklerden sorumlu müdür yardımcısı ve pansiyon müdür yardımcısı bulunur. Ayrıca A blokta galeri kartal, üniversite kurs yönetimi, rehber öğretmen, öğretmenler odası, kütüphane, laboratuvarlar ve mescit bulunmaktadır.

B KAMPÜSÜ

Kız öğrencilerimizin öğrenim gördüğü kampüsümüzdür. Bu blokta konferans salonu, anfi salon, müdür yardımcısı, sanat atölyesi, kız hafızlık odası, öğretmenler odası, kız mescidi, laboratuvarlar, dil laboratuvarları, öğrenci meclisi, basın yayın odası, yabancı diller odaları (IGCSE ve IB) ve rehberlik servisi bulunur.

C KAMPÜSÜ

Spor salonu, yemekhane, mutfak ve toplu sınav salonumuzun bulunduğu alandır.
 

PANSİYON

Birisi kampüs içinde diğeri kampüse beş dakika yürüme mesafesinde erkek pansiyonumuz yaklaşık 300 öğrencimize hizmet vermektedir. Pansiyonumuz 4 kişilik odalardan oluşur. 24 saat sıcak su imkanı bulunur. Doğalgaz ısınmaya sahiptir.

KÜTÜPHANE

25.000'in üzerinde kitabı havi kütüphanemiz öğrencilerimize 09.00 ile 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aynı zamanda seminer çalışmalarının da yapıldığı mekanlardan biridir. Okul camimiz yanında yapımı devam eden yeni kütüphane binamız öğrencilerimize daha geniş imkanlar sunacak şekilde tesis edilmektedir.

TATBİKAT CAMİİ

Okul aile birliğimizin eski başkan ve yadıcısı olan Abdullah Sarımermer ve Hasan Tahsin Uğur tarafından inşa ettirilen camimiz hem mahalle sakinlerine hem de öğrencilerimize hizmet etmektedir. Öğrencilerimiz bu mekanda teorik dini eğitimlerini pratiğe yansıtma fırsatı elde etmektedirler.